قیمت انواع دیگ بخار – قیمت بویلر بخار

قیمت دیگ بخار به عوامل زیادی بستگی دارد در این پست از وب سایت شرکت اذر استیل فن آوران زاگرس قصد داریم عوامل تاثیر گزار در قیمت دیگ بخار را بررسی کنیم پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

قیمت دیگ بخار معمولا نسبت به ظرفیت مخزن آب ، دیگ بخار 2 تنی ، دیگ بخار 5 تنی و حتی دیگ بخار 200کیلوگرمی متفاوت است همچنین کیفیت ساخت نیز بی تاثیر نیست به عبارتی اگر سیستم دارای استانداردهای داخلی و خارجی باشد هزینه فروش دیگ بخار و بویلر صنعتی بسیار متغیر است در کل قیمت دیگ بخار ایرانی از هفت میلیون تومان شروع می شود و این قیمت برای دیگ بخار استاندارد با ضریب اطمینان بالا از پانزده میلیون تومان قیمت گذاری می گردد. دیگ بخار دارای تنوع قیمت بسیار بالایی است بسته به ظرفیت، دیگ بخار کوچک، دیگ بخار 2 تنی، دیگ بخار 5 تنی، دیگ بخار 100 کیلویی، دیگ بخار 500 کیلویی و… رنج قیمت ها متفاوت است. شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از قیمت دیگ بخار درخواستی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دیگ بخار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم انواع دیگ‌های بخار به تولید رسیده اند که تاثیر فراوانی در تبخیرسازی آب با فشار بالا دارند، اولین مسئله در انتخاب دیگ بخار توجه به قیمت آن است چرا که دیگ‌های بخار در ظرفیت‌ها و مدل‌های متنوعی قابل تولید بوده و باید گفت قیمت دیگ بخار از پارامترهای اصلی و دغدغه اصلی خریداران محسوب می‌شود، بدین وسیله ما بر این سعی نموده ایم در این مقاله قیمت دیگ بخار را مورد تحقیق و بررسی قرار دهیم تا مصرف کننده بتواند با خیالی راحت تر به خرید آن اقدام نماید.

قیمت دیگ بخار

قیمت دیگ بخار 1 تن
قیمت بویلر بخار 2 تنی
قیمت دیگ بخار 3 تنی
قیمت دیگ بخار 5 تنی
قیمت بویلر بخار کوچک
قیمت دیگ بخار 10 تن
قیمت دیگ بخار 100 کیلویی
قیمت دیگ بخار 500 کیلویی
قیمت بویلر بخار ایستاده
قیمت دیگ بخار دو تنی
قیمت بویلر بخار کارواش
قیمت دیگ بخار صنعتی

قیمت دیگ بخار 1 تن

دیگ بخار 1تن یا 1000 کیلویی جزو متداول ترین نوع بویلر است که علاوه بر کیفیت بالا و ایمنی بالا هزینه بسیار پایینی نیز دارد، قیمت دیگ بخار 1 تن این شرکت بسیار ناچیز بوده و هر مصرف کننده‌ای می‌تواند با کمترین هزینه از این دستگاه استفاده نماید بنابراین از صرف هزینه اضافی صرفه جویی شده و از لحاظ اقتصادی به نفع مصرف کننده است.

دیگ بخار 1 تن در دو نوع خوابیده و ایستاده قابل تولید است و پایین بودن قیمت دیگ بخار فوق سبب رواج پیدا کردن آن در بین عموم شده و توجه همگان را در سطح کشور به سمت خود جلب نموده است.

قیمت دیگ بخار 3 تن

دیگ بخار 3 تن یا 3000 کیلویی از دیگر فرآورده‌های این شرکت است که راندمان بی نظیری از خود ارائه می‌دهد، قیمت دیگ بخار 3 تنی بسیار ارزان می‌باشد و از این لحاظ در صدر محصولات تولیدی قرار دارد، به همین دلیل در بین مخاطبین به محبوبیت ویژه‌ای رسیده و بیشترین خرید را در سطح کشور از آن خود نموده است.

قیمت دیگ بخار فوق برحسب ظرفیت و کارایی آن متغیر است و در انواع مختلفی از قبیل خوابیده و ایستاده قابل تولید است که هر کدام کارکرد متفاوتی دارند.

قیمت دیگ بخار 5 تن

دیگ بخار 5 تن جزو بهترین بویلرهایی به شمار می‌رود که توسط این شرکت به تولید رسیده و هزینه آن برحسب میزان فشار و کارایی متفاوت است، قیمت دیگ بخار 5 تنی تولیدی ما در مقایسه با دیگ بخارهای تولیدی رقبا در سطح پایینی قرار دارد و در فشارهای متعددی قابل استفاده می‌باشد، در نتیجه با خرید این دستگاه می‌توان از صرف هزینه‌های اضافی جلوگیری نمود و از آن به صورت چند منظوره استفاده کرد.

قیمت دیگ بخار کوچک

همانطور که از اسم این دیگ بخار مشخص است ابعاد بسیار کوچکی دارد، در نتیجه قیمت دیگ بخار مذکور بسیار ناچیز است و افراد می‌توانند با نازلترین قیمت این دستگاه بخارساز را تهیه و از خدمات بی نظیر آن استفاده نمایند.

قیمت دیگ بخار

با توجه به تحقیقات به عمل آمده به اثبات رسیده که قیمت دیگ بخار کوچک این شرکت در مقایسه با سایر محصولات مشابه رقبا کمتر و از لحاظ کیفیت و کارایی ارجحیت دارد.

قیمت دیگ بخار 10 تنی

دیگ بخار 10 تنی جزو بویلرهای صنعتی محسوب می‌شود که بر تکیه بر تکنولوژی جدید جهانی به تولید رسیده است، قیمت دیگ بخار 10 تنی این شرکت برحسب ظرفیت و عملکرد دستگاه تعیین می‌گردد.

این دیگ با بهره گیری از استاندارد متعبر جهانی پیاده سازی شده و قیمت دیگ بخار 10 تنی براساس مدل و فشار تولید بخار متفاوت است، این بویلرها ارزان قیمت تر از سایر محصولات مشابه بوده و صرفه اقتصادی بالایی را برای مصرف کننده رقم می‌زنند، همچنین از لحاظ کیفیت در صدر محصولات تولیدی قرار دارند. 

قیمت دیگ بخار 100 کیلویی

دیگ بخار 100 کیلویی از دسته دیگ بخارهای کوچک محسوب می‌شود که کارایی بالایی در عملیات تبخیر دارد، قیمت دیگ بخار 100 کیلویی فوق براساس مدل (خوابیده یا ایستاده) و عملکرد آن تعیین می‌گردد؛ بنابراین مصرف کننده می‌تواند برحسب بودجه و سرمایه خود نوع دلخواه این دستگاه را انتخاب و از فواید بی نظیر آن بهره گیری نماید.

این بویلر با ابعاد بسیار کوچکی به تولید رسیده و این امر در کاهش هزینه آن نقش تاثیرگذاری داشته است، به همین دلیل امروزه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند این دیگ بخار را جایگزین دیگ‌های بخار گران قیمت نمایند.

قیمت دیگ بخار 500 کیلویی

دیگ بخار 500 کیلویی یا نیم تنی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی جهانی و با رعایت اصولات بهداشت به تولید رسیده است، قیمت دیگ بخار مذکور برحسب مدل آن و ظرفیت کاملاً متفاوت بوده و می‌توان برحسب نیاز نوع عمودی و افقی آن را انتخاب کرد.

سایر مطالب
کارواش بخار
مبدل حرارتی
بویلر روغن داغ
بویلر