از بین بردن ویروس کرونا با کارواش بخار

این روزا ها که کشور درگیر ویروس کرونا یا همان کویید ۱۹ می باشد همه ی ما موظفیم که اصول بهداشتی برای جلوگیری از انتشار و دچار شدن به ویروس کرونا را رعایت کنیم تا از شر این ویروس در امان باشیم .

کارواش بخار با ایجاد دمای بالا ، بسیار موثر در از بین بردن ویروس کرونا است اما چطور ؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

در حال حاضر که این مقاله در سایت قرار گرفته است متاسفانه تعداد فوت شدگان برا اثر مبتلا به ویروس کرونا به ۹۲ نفر رسیده است . مهم ترین راه برای در امان بودن از ویروس کرونا پیشگری است . اگر از خود در مقابل این ویروس مراقبت کنید بهتر است از اینکه مبتلا شوید و دنبال درمان باشید .

از جمله جاهایی که ما مردم باهاش بیشتر سرکار داریم ماشین ما می باشد . داخل ماشین به راحتی مکان بسیار مناسب برای رشد ویروس کرونا می باشد و از بین نمی رود – راهکار چیست ؟ راهکار از بین بردن ویروس کرونا در داخل ماشین شستشوی داخل ماشین می باشد البته شستشوی سنتی تاثیر چندانی در از بین بردن ویروس کرونا ندارد . پس چاره ی کار چیست ؟

کارواش بخار بهترین روش ممکن برای پاکسازی ماشین از ویروس کرونا می باشد . چرا که با ایجاد دمای بالا و با توجه به اینکه به هر جای ممکن کارواش بخار نفوذ میکند کاملا برای از بین بردن ویروس کرونا موثر است . در ویدیو قسمت پایین همین صفحه می توانید شستشوی داخل ماشین با استفاده از کارواش بخار را مشاهده کنید

ویروس کرونا

برای خرید کارواش بخار با شرکت ما تماس بگرید .

این ویروس که به گفته سازمان جهانی بهداشت ۹ روز در محل خود باقی میماند از این جهت خطرناک بوده و امکان دچار شدن را بالا می برد . لذا اگر ویروس کرونا خدایی نکرده در داخل ماشین شما باشد می تواند تا نه روز در آن جا باقی بماند و از آن جایی که همه ی ما با ماشین خود سر و کار داریم احتمال انتقال ویروس بالا می رود توصیه ما این است که حتما از کارواش بخار هایی که در سطح شهر می باشد جهت استریل کردن و از بین بردن کرونا ، استفاده کنید . هزینه زیادی ندارد و مانند کارواش های معمولی هست .

توصیه آخر حتما از کارواش نانو بخار استفاده کنید . با تشکر

اشتراک گذاری در : share   share   share   share  
برای ما پیام بگزارید :