دیگ بخار افغانی (ارسال سریع)

کشور افغانستان با نام رسمی جمهوری اسلامی افغانستان Afghan ، کشوری محصور در خشکی در آسیای مرکزی است. این کشور حدفاصل آسیای میانه، آسیای غربی و خاورمیانه و پایتخت آن کابل است. همسایگان افغانستان، پاکستان در جنوب و شرق، ایران در غرب، تاجیکستان و ازبکستان و ترکمنستان در شمال و چین در شمال شرقی هستند. اشتراک فرهنگی دو کشور ایران و افغانستان در روابط اقتصادی آنها تاثیر بسزایی دارد و نیز دانش فنی، که مهمترین بخش از صادرات به افغانستان محسوب می شود. ولایت کابل (شهر کابل)، ولایت بلخ (شهر مزارشریف)، ولایت کندهار(شهر کندهار) سه ولایتی هستند که انجام تجارت در آن ها رونق بالایی دارد.

دیگ بخار افغانی از نمونه محصولات تولیدی شرکت زاگرس ماشین است که در حال حاضر به کشورهای همسایه صادر می شود و توانسته استاندارد های جهانی را کسب نموده و کیفیت این محصول را تضمین کند. دیگ بخار افغانی ، محفظه تحت فشار بخار آب می باشد که امروزه در صنایع افغانستان به عنوان سیستم گرمایشی استفاده می‌شود و یکی از اصلی ترین تجهیزات در موتورخانه ها و تاسیسات صنعتی کشور افغانستان می باشد که مهم ترین عملکرد آن افزایش دمای یک سیال تا حد مشخصی بنا به هدف کل سیستم، جهت مصارف مختلف می باشد.

برای خرید دیگ بخار برای کشور افغانستان همین حالا از طریق واتساپ یا سایر راه های ارتباطی با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

طرز کار دیگ بخار افغانی

افزایش دمای آب در مخزن دیگ بخار افغانی که از طریق احتراق سوخت های فسیلی، انرژی برق و یا انرژی هسته‌ای انجام می گیرد، باعث تبخیر سیال می شود. سپس بخار تولیدی تحت فشار قرار می گیرد. بخار تحت فشار توان بالایی دارد که به عنوان یک منبع انرژی می تواند عمل کند. استفاده از ورقه ها و لوله های مقاوم در برابر حرارت، خوردگی و هر گونه تخریب احتمالی جهت انتقال گرمای تولیدی، همچنین ضخامت ورقه های مورد استفاده در دیگ بخار افغانی که با توجه به ظرفیت و فشار کاری بویلر تعیین شده از ویژگی های این محصول است.

دیگ بخار افعانستان

انواع دیگ بخار افغانی

به طور کلی بر حسب استانداردهای مختلف ، انواع مختلفی دارند. دیگ های بخار افغانی می تواند براساس نوع سوخت مصرفی که مایع، جامد، گاز یا بصورت الکتریکی است دسته بندی شوند. امروزه به طور عمده سوخت آنها را گاز طبیعی تشکیل می دهد. همچنین در دسته بندی دیگر، بر اساس تعداد گذردهی دود در دستگاه، می توان دیگ بخار افغانی را به یک پاس، دو پاس، سه پاس، چهار پاس و کوره برگشتی تقسیم بندی نمود. عمده ترین و پرکاربرد ترین نوع این سیستم در مصارف خانگی و تجاری دیگ های سه پاس و دیگ کوره برگشتی می باشند.

شماره تماس سفارش دیگ بخار برای کشور افغانستان : +۹۸۹۱۲۰۱۲۱۰۹۳ واتساپ

محل های مورد استفاده
از جمله محل های مورد استفاده این محصول می توان به :

نیروگاه های حرارتی
صنایع غذایی
صنایع داروسازی
صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
تهویه مطبوع و گرمایش و سرمایش
صنایع شیمیایی
صنایع کاغذ سازی
صنایع پلاستیک سازی
صنایع قند و شکر
صنایع نساجی
صنایع چرم سازی
صنایع لاستیک سازی
سالن های رنگ
عمل آوری بتن
دامداری و مرغ داری ها
ذوب مواد
اتوکلاو ها
صنایع بسته بندی
بیمارستان ها
خشک شویی ها
سونای بخار

اشاره نمود.

دیگ بخار افغانی

تجهیزات و لوازم کنترلی دیگ بخار افغانی

هنگام خرید دیگ بخار افغانی باید توجه داشت که طراحی و ساخت دیگ بر اساس نقشه های ساخت تایید شده و نیز طبق روش های مورد قبول ارائه شده استانداردهای بین المللی باشد چرا که دیگ های بخار افغانی صرف نظر از اندازه و نوعشان با وجود ادوات ایمنی، می توانند خطرناک باشند و چنانچه بازرسی و نگهداری آن درست انجام نشود باعث خسارت جانی و مالی قابل توجهی خواهند شد.

مجهز بودن دیگ بخار افغانی به تجهیزات سالم و عملکرد صحیح آن ها، موجب کارکرد صحیح و ایمنی دستگاه می گردد. اجزای دیگ بخار افغانی در تصویر زیر آمده است.

 انجام بازرسی ها و سرویس های دوره ای بخصوص در رابطه با مشعل، پمپ تغذیه، سنسور دمای آب، دودکش توسط تیم مهندسی مجرب از اصول استفاده از این محصول می باشد که تیم توسعه و مهندسی زاگرس ماشین با افتخار طی مدت فعالیت، این بازرسی ها را برای خریداران گرامی انجام داده است.

قیمت دیگ بخار افغانی

تغییر در مشخصات هریک از تجهیزات دیگ بخار افغانی که در قسمت قبل بیان شد، می تواند موجب تغییر قابل توجه در کارایی ، کیفیت و قیمت دستگاه گردد. راندمان و مصرف انرژی دیگ بخار، جنس و ضخامت متریال ، وزن و ابعاد دیگ بخار، ظرفیت واقعی دیگ، تجهیزات و سطح ایمنی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت دیگ بخار افغانی می باشد.

صادرات دیگ بخار افغانی

کسب سهم مناسب در بازار جهانی یکی از اهداف شرکت زاگرس ماشین بوده که در راستای این مهم، اقدام به اجرای چندین پروژه ارسال، نصب و راه اندازی دیگ بخار افغانی توسط تیم نصب و توسعه مجرب، در افغانستان نموده و از این طریق زمینه اشتغال مناسبی بوجود آورده است. تکنولوژی پیشرفته ساخت، کیفیت بالا، راندمان مناسب، سرعت بالای بارگیری  و ارسال سریع از نمونه ویژگی های این شرکت به شمار می رود که رضایت خاطر خریداران محترم را فراهم آورده است.

دیگ بخار افغانی با ظرفیت خروجی ۵۰ الی ۲۰۰ کیلوگرم در ساعت

 • طرح اصلی به صورت عمودی
 • مناسب برای ظرفیت های پایین و فشار کم

 دیگ بخار افغانی با ظرفیت خروجی ۱۰۰ الی ۱۵۰۰ کیلوگرم در ساعت

 • طرح اصلی : دو پاس – افقی
 • راندمان حرارتی با سیستم اکونومایزر ۸۵ درصد
دیگ بخار افغانی

دیگ بخار افغانی با ظرفیت خروجی ۲ الی ۷ تن

 • طرح اصلی: سه پاس، افقی، عقبتر
 • فشار کار ۸ الی ۲۰ اتمسفر
 • راندمان حرارتی ۸۵ درصد
 • تحمل فشار بالا

دیگ بخار افغانی با ظرفیت خروجی ۷ الی ۱۵ تن

 • طرح اصلی: سه پاس، افقی، عقبتر
 • فشار کار ۸ الی ۲۵ اتمسفر
 • راندمان حرارتی ۸۵ درصد
 • تحمل فشار های بالا

لطفا اگر به سایر محصولات ما نیاز دارید از طریق لینک های زیر مطالعه بیشتر داشته باشید .

سایر محصولات ما :
دیگ روغن داغ
کارواش بخار
دیگ بخار زغال سنگ سوز
دیگ بخار خشکشویی

لطفا از طریق فرم زیر نظر خود را در رابطه با خرید از شرکت ما بنویسید تا سایر خریدارن نیز دیدن کنند .

اشتراک گذاری در : share   share   share   share  
برای ما پیام بگزارید :