دیگ بخار خشکشویی

فن آوران زاگرس فروش ویژه بویلر خشکشویی را آغاز کرده است برای خرید تماس بگیرید . دیگ بخار خشکشویی Boiler dry cleaning محفظه ای فولادی است که برای تولید بخار از آب با استفاده از سوخت هایی چون برق، گاز، مازوت و… بکار میرود. دیگ بخار خشکشویی درمایی بین 20 تا 170 درجه سانتی گراد تولید مینماید. دیگ بخار خشکشویی یکی از لوازم کاربردی در خشکشویی هاست که ویژگی های منحصر به فردی مثل مجهز بودن به دریچه ایمنی برای کاهش فشار بصورت اتوماتیک، مجهز به لول کنترل مک دانل آمریکا جهت کنترل میزان آب دیگ بخار خشکشویی و همچنین مجهز به دو آژیر و ترموستات برای کنترل دما میباشد. دیگ بخار خشکشویی در صورت استاندارد نبودن میتواند خطرات جانی به بار آورد به همین دلیل دیگ بخاری خشکشویی با گواهینامه تاییدیه استاندارد تهیه کنید.

خشکشویی محلی است که در آن آلودگی ها و لکه ها از روی انواع پارچه ها تمیز می گردد. در روش شستشوی معمول و عادی فرآیند تمیز کردن لباس با غوطه ور کردن آنها در آب و سپس افزودن مواد شستشو صورت می گیرد اما در فرآیند خشکشویی به هیچ عنوان از آب استفاده نمی شود بلکه با افزودن حلال شیمیایی در خشکشویی اقدام به تمیز کردن کثیفی ها می کنند.

کل البسه ها در فرآیند خشکشویی با ماشین خشکشویی شسته و سپس اطو کشی می شود. استفاده از خشکشویی دارای مزایایی چون حفاظت از باف پارچه، حذف عالی چربی ها و لکه های سخت، کاهش کشیدگی پارچه می باشد همچنین این روش دارای معایبی چون قیمت بالا و در برخی موارد ایجاد مشکلات پوستی شده و مواد شیمیایی که در این روش بکار گرفته می شود برای محیط زیست و اشخاص مضر است.

در یک خشکشویی نیاز به تجهیزاتی چون : لباسشویی صنعتی، خشکن صنعتی، پرس اطو و دیگ بخار خشکشویی است.

دیگ بخار خشکشویی

تجهیزات دیگ بخار خشکشویی

تجهیزات دیگ بخار خشکشویی که امروزه به راحتی در بازار نیز پیدا میشود عبارتند از: مشعل دیگ بخار خشکشویی برندی مثل مشعل ایران رادیاتور، لول کنترل با کیفیت بسیار بالا، تابلو کنترل فرمان فرانسوی با ایمنی بسیار بالا، دو پر شر سوئیچ، سوپاپ اطمینان و پمپ pm80

میباشد. متقاضیان محترم می توانند در صورت نیاز به هر یک از تجهیزات دیگ بخار خشکشویی با ما تماس حاصل نمایند کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ظرفیت دیگ بخار خشکشویی

دیگ بخار خشکشویی 12 کیلو، این ظرفیت مجهز به سیستم تابلو برق نیمه اتومات و تمام اتوماتیک و همچنین مجهز به الکتروموتور زیمنس آلمان و پرنما از جلو میباشد. این دیگ بخار خشکشویی به 50/380 ولت برق جهت سوخت نیاز دارد و دارای استاندارد آکروپاس میباشد.

دیگ بخار خشکشویی

دیگ بخار خشکشویی 4 اسب بخار:  این ظرفیت از دیگ بخار دارای روکش استیل بوده و دارای تجهیزاتی چون آژیر خطر، مانومتر صفر تا ده بار پکنز ترک، تابلو کنترل فرمان فول اتوماتیک و منبع تغذیه آب 60 لیتری میباشد.

دیگ بخار خشکشویی 6 اسب بخار: دیگ بخار با این ظرفیت دارای روکش استیل با مشعل ایران رادیاتور بوده و مجهز به فیلتر و شیلنگ گاز جهت رسوب زدایی میباشد. دیگ بخار خشکشویی 6 اسب بخار دارای گارانتی بوده و نیازهای اساسی خشکشویی شما را بنحو احسن برآورده مینماید.

دیگ بخار خشکشویی 8 اسب بخار:

دیگ بخار خشکشویی 8 اسب بخار داری کنترل فرمان اتومات بوده و معمولا در آمریکا ساخته میشود این دیگ بخار خشکشویی میتوانید فشار بخار بسیار بالایی تولید کند شما متقاضیان عزیز میتوانید جهت استعلام قیمت دیگ بخار خشکشویی با ظرفیت های مختلف با ما تماس حاصل کنید.

قیمت دیگ بخار خشکشویی

قیمت دیگ بخار خشکشویی با پارامترهایی مشخص می شود. این پارامترها عبارتند از ظرفیت دیگ بخار خشکشویی، راندمان بالای دیگ بخار خشکشویی، گواهینامه استاندارد، ظاهر و کیفیت ، کشور سازنده دیگ بخار خشکشویی که هر کدام از این ها هنگام خرید مدنظر قرار گرفته میشوند و سپس قیمت نهایی اعلام میشود. معمولا قیمت دیگ بخار خشکشویی دستی، نیمه اتومات، اتوماتیک نیز با یکدیگر متفاوتند قبل از خرید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا قیمت و هزینه راه اندازی کلی را به شما اعلام نمایند.

سایر محصولات ما:
دیگ روغن داغ
کارواش بخار
دیگ بخار زغال سنگی

اشتراک گذاری در : share   share   share   share  
قسمت نظرات :
  1. avatar رحمت الله

    سلام جهت شرکت و در خط تولید نیاز به بویلر 200 کیلو گرمی خشک شویی داریم لطف پیشنهاد و قیمت را ایمیل فرمایید

    • avatar فن آوران زاگرس

      سلام بایستی با کارشناسان فروش تماس بگیرید

ارسال نظرات